Hakkımızda

Jasmin Star’s Chihuahua: Türkiye’nin Öncü Chihuahua Yetistiricisi

2014 yılında, “Şivava Aşk ve Huzurdur” ilkesiyle kurulan Jasmin Star’s Chihuahua, Türkiye’nin en saygın Chihuahua yetiştirme merkezlerinden biri olarak tanınmaktadır. Kurucusu ve deneyimli yetiştirici Yasemin Sesli, 2015 yılında FCI (Fédération Cynologique Internationale) Uluslararası İsim Hakkı Sertifikası’nı kazanarak profesyonelliğini ve yetiştiricilikteki ustalığını kanıtlamıştır.

Jasmin’s Stars Chihuahua, ırkın Türkiye’deki standartlarını yükseltmeyi hedeflemektedir. Merkezimizdeki köpekler, dünya genelindeki en iyi Chihuahua üreticilerinden seçilmiş, sağlık ve karakter bakımından üst düzey standartlarda yetiştirilmişlerdir. Üretim sürecine başlamadan önce, köpeklerimiz hem Türkiye’de hem de uluslararası alanda düzenlenen çeşitli şovlarda kendilerini başarıyla kanıtlamışlardır.

2017 yılında, titizlikle hazırlanan üç yıllık bir altyapı çalışmasının ardından, ilk yavrularımızı dünyaya getirdik. Her biri A Sınıfı Şecereli (Safkan), Mikroçipli ve FCI (Dünya Köpek Federasyonu) kayıtlı olan bu yavrular, hem gösteri kalitesinde hem de safkan özellikleriyle öne çıkmaktadır.

Eğer siz de gösteri kalitesinde bir Chihuahua sahibi olmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Irk hakkında daha fazla bilgi almak veya sorularınız için bizimle e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Jasmin Star’s Chihuahua, Chihuahua sevgisini ve kalitesini evinize taşıyor.